buy the book from The Book Depository, free delivery

Stolna društvena igra Biatlon

Moderator: zebracat

Postby zebracat » 15 Dec 2010, 20:40

Image

Idealan poklon za kikiće od 4 do 11 godina!

Vesela igra za klince od 3 godine na više, za 2 do 4 igrača.
Biatlon je kratka, poučna i zabavna igra za djecu u kojoj će u zimskim večerima zajedno s njima uživati i odrasli.
Image

Simpatični likovi životinja se utrkuju snježnom stazom, a brzina kojom se kreću ovisi o broju kartica koje igrači zapamte, ali i o drugim stvarima, pa će trebati biti najbrži u hukanju, zavijanju i trubljenju ili pogađanju.
Igra je prilagodljiva za različitu dob djece.

Može se nabaviti u online prodaji na stranicama http://studiospektar.com/drustveneigre05.html

Biatlon ima super kratka i jednostavna pravila

Igru osmislio i ilustrirao: Sven Nemet
Izdavač: Studio spektar
zebracat

Has thanked: 0 time
Been thanked: 2 times

Re: Stolna društvena igra Biatlon

Postby zenzo » 16 Dec 2010, 12:42

Zašto je cijena bez Pdv-a napisana, sa porezom i poštarinom, igra dođe preko 160 kn, krenula sam je naručiti, i na kraju procesa naručivanja, dočekalo me neugodno iznenađenje. Igra izgleda jako simpatično, i voljela bih je imati u svojoj kolekciji, ali vam to maskiranje cijene ne služi na čast. Osim ako nije neka greška na sajtu, pa je ono što stoji pod porez zapravo poštarina. U tom slučaju primite moju iskrenu ispriku i narudžbu
zenzo

Been thanked: 0 time

Postby zebracat » 16 Dec 2010, 15:29

ahoii!
nije cilj maskiranje, no moram vidit da li se može to malo presložit u programu. nadam se da se može jer stvarno nisam razmišljao o tome da bi to moglo nekog odbiti. a mislim da bi možda i mene :)
poštarina se kolko znam nemre složit osim tako kako je, dnosno da se naknadno uračuna.
dakle ako ide presložim sve danas navečer!
bok!
zebracat

Postby zebracat » 16 Dec 2010, 15:31

a joj sad mislim da mogu lako promijenit. pa sam maknem pdv stavku no ne sjećam se zašto je web dizajnerica stavila odvojeno. sve u svemu složim da cijena bude u komadu i spustim malo sve cijene.
zebracat

Postby grof » 16 Dec 2010, 15:33

Mislim da je najbolje za korisnike koji žele igru kupiti po 100 kuna preko ovog foruma, da nakon registracije na forum, pošalju privatnu poruku autoru (zebracat) o narudžbi ;)
Ne postoji čovjek koji se ne voli igrati, taj samo nije pronašao igru koja mu odgovara...
grof
Administrator

Has thanked: 258 times
Been thanked: 334 times

Postby zenzo » 16 Dec 2010, 17:27

Hvala što ste moju primjedbu uzeli u obzir! Vjerujem da ću uživati igrajući Vašu igru s maleckom.
zenzo

Been thanked: 0 time

Postby grof » 16 Dec 2010, 17:30

zenzo wrote:Hvala što ste moju primjedbu uzeli u obzir! Vjerujem da ću uživati igrajući Vašu igru s maleckom.

Nema na čemu :)

Vjerujemo da će vam se igra dopasti.
Kada odigrate igru, možete napisati ovdje ili pod komentarima na stranici i vlastito mišljenje o istoj ;)
Ne postoji čovjek koji se ne voli igrati, taj samo nije pronašao igru koja mu odgovara...
grof
Administrator

Has thanked: 258 times
Been thanked: 334 times

Return to Biatlon